MÖBLER / Bord / Skrivbord 5522154
nr 552 2154
Skrivbord
England, Idegran, längd: 121 , djup: 61, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 november 2008